امروز چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

جلسه طلاب و فضلای شهرستان فامنین برگزار شد/تصاویر چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۲:۲۱


جلسه طلاب و فضلای شهرستان فامنین برگزار شد/تصاویر تعداد بازدید: ۳۴

جلسه طلاب و فضلای شهرستان فامنین از استان همدان با حضور، حجت الاسلام والمسلمین مصباح، امام جمعه شهرستان فامنین، آقای بهادری، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان فامنین و آقای سید مجید شمایی، فرماندار شهرستان فامنین در ساختمان مجمع نمایندگان طلاب و فضلای آذربایجان شرقی برگزار شد.
 
 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان فامنین از استان همدان روز سه شنبه 8 اسفند ماه 96 بعد از نماز مغرب و عشا با حضور، حجت الاسلام والمسلمین مصباح، امام جمعه شهرستان فامنین، آقای بهادری، فرمانده سپاه پاسداران شهرستان فامنین و آقای سید مجید شمایی، فرماندار شهرستان فامنین در ساختمان مجمع نمایندگان طلاب و فضلای آذربایجان شرقی برگزار شد.
 
گفتنی است؛ هر یک از مسئولان این شهرستان در این جلسه گزارشی از عملکرد خود در منطقه ارائه کردند و به برخی از نیازها و مشکلات شهرستان اشاره ای داشتند و همه مسئولان بر آماده بودن فضا در شهرستان فامنین برای حضور طلاب تاکید داشتند.
 
بر اساس این گزارش؛ در پایان جلسه برخی از طلاب پیشنهادات و انتقاداتی نسبت به مسئولان و نحو عملکرد آنها داشتند که به صورت صمیمانه به روشنگری این مسائل پرداختند و مسئولان شهرستان فامنین پاسخگوی طلاب بودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ط