امروز چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

‌ بهترین شرایط برای کار و خدمت رسانی در فامنین فراهم است یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۹:۰۹


‌ بهترین شرایط برای کار و خدمت رسانی در فامنین فراهم است تعداد بازدید: ۷۴

امام جمعه شهرستان فامنین همدان در جلسه طلاب و فضلای این شهرستان ، اظهار داشت: در شهرستان فامنین بهترین شرایط برای کار و خدمت رسانی در زمینه فرهنگی فراهم است.
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی امام جمعه شهرستان فامنین همدان در جلسه طلاب و فضلای این شهرستان ، اظهار داشت: در شهرستان فامنین بهترین شرایط برای کار و خدمت رسانی در زمینه فرهنگی فراهم است.
 
وی با بیان اینکه امروز دوران طلایی شهرستان فامنین است، گفت: طلابی که دغدغه دارند و طلبگی را برای شغل نمی دانند و دنیا از چشم آنها افتاده است فضا برای فعالیت کردن آنها آماده است.
 
امام جمعه فامنین با بیان اینکه امروزه دشمن تلاش می کند از هر طریقی جوانان را از نظام دور کند، افزود: شهرستان فامنین دارای طلاب بسیار خوبی است ولی از حضورشان در فامنین خبری نیست، اگر امروز طلبه ای کوتاهی کند به یقین فردا نمی تواند پاسخگو باشد.
 
حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی با بیان اینکه اگر ما امروز به جای رسیده ایم به اعتبار حوزه علمیه است، تصریح کرد: ما مدیون کسی هستیم که ما را به این جایگاه رساند، لباس روحانیت است که به ما عزت داده است، بنابراین بایستی به صورت عملی شکر این نعمت را به جای بیاوریم.
 
امام جمعه فامنین با اشاره به برخی از فعالیت های صورت گرفته در شهرستان فامنین اشاره ای داشت و گفت: طلابی که دغدغه دارند و می خواهند بدانند که در شهرستان چه مشکلاتی است به فامنین بیایند و در این راستا ما هم در توان خودمان برای رفع مشکلات آنها را یاری خواهیم کرد.
 
وی با بیان اینکه طلاب بایستی به گونه ای فعال باشند و تلاش کنند که شرمنده اهل بیت(ع) نباشند، گفت: امروز شرایط به گونه است که طلاب نبایستی با خیال راحت سر بر روی بالین بگذارند و بایستی در هر زمینه ای که می توانند برای رفع مشکلات فعالیت کنند.