امروز چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

شناخت مسائل سیاسی روز برای طلاب ضروری است یکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۴۲


شناخت مسائل سیاسی روز برای طلاب ضروری است تعداد بازدید: ۱۴

نائب رئیس مجمع نمایندگان طلاب، به برخی از مسائل منطقه اشاره کرد و گفت: در عصر حاضر طلاب باید اهل تحلیل مسائل روز باشند و اطلاعات خود را به روز کنند تا پاسخگویی مردم باشند.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، نخستین جلسه طلاب و فضلای همدان با موضوع تجلیل از اعضای تشکل طلاب و فضلای همدان روز جمعه31 فروردین 97 در مسجد شهید مصطفی خمینی(ره) با حضور آیت الله حمیدی، استاد درس اخلاق برگزار شد.

 

 حجت الاسلام و المسلمین سید جلال رضوی مهر نائب رئیس مجمع نمایندگان طلاب، در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به برخی از مسائل منطقه اشاره کرد و گفت: در عصر حاضر طلاب باید اهل تحلیل مسائل روز باشند و اطلاعات خود را به روز کنند تا پاسخگویی مردم باشند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود در دفاع از حضور مدافعان حرم در سوریه گفت: امروز مشاهده می کنید افرادی هستند که از همه هستی خود می گذرند و برای دفاع از اسلام کشورهای دیگر می روند و به فضل خدا تا امروز موفق بوده اند و اجازه ندادند دشمن به اهداف شوم خود برسد.

 

نماینده طلاب و فضلای همدان با اشاره به اینکه تمدن اسلامی و انقلاب شکوهمند در حال رشد است، گفت: امروز دشمنان بیرونی و خائنان درونی اقرار به توانمندی ها و افزایش قدرت ایران می کنند؛ از این رو باید از این توانمندی ها دفاع کنیم.

 

 حجت الاسلام و المسلمین رضوی مهر خاطرنشان کرد: امروز خروش انقلابیون در سراسر جهان اسلام باعث شده است ک دشمن باور کند انقلاب اسلامی فرامنطقه ای شده است  و این به برکت تدابیر هوشمند رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

 

نائب رئیس مجمع نمایندگان طلاب در بخش دیگری از سخنان خود به برخی از مشکلات جلسات طلاب و فضلا  اشاره کرد وگفت: برای ساماندهی جلسات مجمع طلاب استان تلاش های زیادی انجام شده است و امروز شاهد حضور پرشور طلاب در این جلسات هستیم.

 

حجت الاسلام و المسلمین رضوی مهر با اشاره به اینکه تشکل طلاب و فضلای استان همدان حدود 30 سال است که فعالیت می کند، گفت: در برنامه ها بایستی استانی فکر کنیم در این صورت است که موفق خواهیم بود.

 

همچنین در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین گرجی نماینده طلاب و فضلای همدان،  با اشاره به انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب ابراز کرد: خدای را شاکریم که این لطف شامل حال بنده شده و این بار مسئولیت به قرعه این حقیر افتاده، به عنوان یک سرباز در خدمت طلاب خواهم بود.

 

نماینده طلاب و فضلای همدان با اشاره به اینکه در انتخابات، طلاب همدانی حضور گسترده ای داشتند، گفت: از همه طلابی که در این انتخابات شرکت کردند تشکر می کنیم.

 

حجت الاسلام و المسلمین گرجی تصریح کرد: بار مسئولیتی که بر عهده بنده گذاشته شده است به سر مقصد نخواهد رسید مگر اینکه لطف خدا و همکاری طلاب بزرگوار شامل حال خدمتگذارخودشان شود.

 

وی در پایان گفت: بنده از پیشنهادات و انتقادات طلاب استقبال می کنم و طلاب  توانند در این مسیر ما را یاری کنند و با جان و دل پذیرای آنها خواهیم بود.

 

شایان ذکر است در این جلسه از آیت الله حمیدی که 30 سال عضو تشکل طلاب و فضلای همدان بودند و همچنین از 20 نفر از اعضای دیگر تشکل تجلیل شد.